Łączna liczba wyświetleń

sobota, 9 lutego 2013

Moje zdobycze!W tym tygodniu spotkały mnie dwie miłe niespodzianki: wygrałam konkurs zorganizowany przez portal kobiecy KOBIECYM OKIEM oraz otrzymałam wiadomość od PREKURSORKI.PL iż otrzymam do testowania kremu Silor +B w zamian za recenzję.

Wczoraj Nasza Pani listonoszka dostarczyła mi dwie przesyłki. Pierwsza Paczka od Portalu Kobiecym Okiem która zawiera archiwalne, wrześniowe pudełko Shiny Box – ostatnio mam szczęście do tych pudełek bo to już moja druga wygrana w tym roku z taką samą zawartością. Dokładny opis nagrody zobaczycie  TUTAJ czyli w moim poprzednim poście. Dodam, że koncentrat balsam do ciała DERMEDIC, który znajduje się w tym pudełku stał się moim ulubionym i na pewno niebawem o nim napiszę.

WYGRANE PUDEŁKO SHINY BOX OD - KOBIECYM OKIEMW Prekursorki.pl odbywał się nabór do testów kremu Silor +B dla osób blogujących i nie tylko. Byłam mile zaskoczona, że otrzymałam szansę i jako początkująca blogerka mam możliwość testowania tego produktu. Moje zdziwienie było tym większe ponieważ zarejestrowałam się nie dawno. Jednak gdy otrzymałam krem poczułam lekkie rozczarowanie gdyż jego  termin ważności upływa 30 lutego 2013… Nie przepadam za testowaniem kosmetyków na końcowym etapie ich przydatności, tym bardziej że jest to kosmetyk do twarzy.  Zdecydowałam się, że będę używać go do momentu jego gwarancji w końcu przeterminowany nie jest więc na pewno mi nie zaszkodzi ;) Szkoda tylko, że tak krótko będzie mi służył… 

KREM REGENERUJĄCY NA NOC SILOR +BWkrótce na moim blogu będziecie mogli poczytać na temat testowanego kremu Silor +B.

1 komentarz:

  1. Kochana, z tego samego założenia wyszłam. Przetestuję krem do końca lutego i odłożę na półkę.

    OdpowiedzUsuń