Łączna liczba wyświetleń

piątek, 12 lipca 2013

Króliczek Harry - Kolorowanka 3D

Króliczek Harry to tekturowe zwierzątko, które od niedawna zagościło u Nas w mieszkaniu! Króliczek to nie tylko kolorowanka ale i zabawka z tektury, powstała i nabrała barw dzięki małym, sprytnym rączkom swej kreatywnej właścicielki ;) Kolorowanki 3D do kolejna świetna propozycja na spędzenie czasu z dzieckiem gdy za oknem pada deszcz lub gdyż dziecko jest chore i nie może wyjść z domu - jak było w naszym przypadku. W tych okolicznościach nowych pomysłów brak, dzieci się nudzą... Jednak nie z tą propozycją jaką jest Kolorowanka 3D, którą także otrzymałam do testowanie na spotkaniu Pod Krakowskich Blogerek.


Produkt: Kolorowanka 3D, Królik
wymiary po złożeniu: 22cm szerokość, 17cm wysokość
cena: 10 zł (promocja)


Od producenta:
Kolorowanki 3D to doskonała forma ekspresji plastycznej dla dzieci od 3-go roku życia. Wśród zalet terapeutycznych jakie posiadają kolorowanki 3D są:

 • możliwość usprawniania motoryki rąk, tzn. płynności, elastyczności i precyzji ruchów zwłaszcza mięśni dłoni, palców i nadgarstka,
 • rozwijanie koordynacji wzrokowo - ruchowej niezbędnej przy nauce pisania,
 • harmonizowanie wszystkich funkcji psychomotorycznych.
 • Kolorowanki 3D mogą być również wykorzystywane do kształtowania pojęć związanych z wielkością, barwą, kształtem i budową, a co za ty idzie mogą korzystnie wpłynąć na rozwój mowy dziecka.

Moja opinia:
Po rozpakowaniu z folii kolorowanka ma kształt płaski i tutaj musiałam pomóc mojej prawie 3-letniej córce aby w prosty sposób uformować króliczka. Do zestawu dołączone zostały 4 kolorowe pisaki, dzięki którym Emilka mogła pokolorować tekturowego zwierzaka. Kolorowanie trwało dość długo, gdyż z każdej strony należało starannie namalować ciepłe futerko ;) Córcia malowała z wielkim zaangażowaniem, a tu jeszcze marchewka tam jabłuszko...
Po ukończeniu kolorowania nazwałyśmy Naszego zwierzaka Króliczek Harry, który zwinnie kicał po naszym dywanie wraz z innymi zabawkami. Wieczorami zajmuje honorowe miejsce na półce a w ciągu dnia Emilka bawi się z Harrym. Tektura jest całkiem gruba więc jest wytrzymała na różne lekkie urazy i kicanie ;)Na koniec Emilka pokolorowała sporą tekturową kartkę która była dołączona do zestawu.
Niby jednorazowa kolorowanka ale warto ją kupić, gdyż tekturowy króliczek posłuży na długo waszym pociechom jako zabawka. Widzę po Emilce, że ją cieszą zabawki które może wykonać sama, lubi kreatywne i manualne zabawy - dlatego tak bardzo przypadł nam do gustu Króliczek Harry - 3D.

Asortyment kolorowanek nie jest wielki ale i dziewczynka i chłopczyk może znaleźć coś dla siebie. Ceny wahają się od 10zł do 22zł - zależy jaki model. W tym momencie można zakupić Królika 3D w promocyjnej cenie 10zł na stronie internetowej Kolorowanki 3D.
Serdecznie zapraszam do polubienia profilu na FB - Kolorowanki 3D.


7 komentarzy:

 1. I proszę z jakim zapałem Emilka ozdabia króliczka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wielkim zapałem i starała się bardzo dokładnie pokolorować ;)

   Usuń
 2. My mieliśmy inne modele, naprawdę fajne zajęcie dla dziecka :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładna po mamusi z tym kolorowaniem :) Fajna zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne to zwierzątko i w klatce nie trzeba trzymać:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny Wam wyszedł ten króliczek i jakie ma mięciutkie futerko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł na zabawkę dla dzieci, a jakie muszą być dumne z efektów!

  OdpowiedzUsuń