Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 27 października 2013

Dr.Devil w akcji ;)

Po raz kolejny miałam przyjemność otrzymać od Sample City pełnowartościowy produkt do testowania. Po raz pierwszy testuję i opisuję na moim blogu, działanie tego typu produkt. Jest to środek czystości  Dr. Devil  3w1 to punktowy żel do toalet pachnie, czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia wodnego.

Produkt: Dr. Devil - Punktowy żel do toalet 3w1
Zapach: Lemon Fresh
Producent: Tomil
Opakowanie: 75ml=12porcji
Cena: około 12złOd producenta:
Instrukcja obsługi:http://www.tomil.cz/pl/wideo

Moja opinia:
Zawsze stosuję środki czystości do toalet typu kostka do WC w zawieszce. Ten rodzaj utrzymania higienicznej czystości toalety odpowiadał mi najbardziej. Po raz pierwszy otrzymałam tego typu aplikator, lubię poznawać nowości więc zabrałam się za testy.
Zastosowanie tego produktu jak dla mnie jest bardzo łatwe i zdecydowanie higieniczne w przeciwieństwie do wymiany kostki w zawieszce. W przypadku punktowego żelu Dr. Devil nie dotykamy rękoma toalety, to rewelacyjne rozwiązanie dla tych którzy nie lubią stosować ochronnych rękawic podczas porządków domowych. Kwiatuszek pachnie cytrynowo, świeżo i ładnie się prezentuje. Bardzo dobrze przylega do ścianki toalety, trzyma się dopóki całkiem nie rozpuści się czyli średnio około tygodnia. Podczas spłukiwania wodą, pieni się odpowiednio. Czystość toalety utrzymuje długo i muszę przyznać, że znacznie dłużej niż przy tradycyjnych zawieszkach z kostką.
Jedyny minus to podczas gruntowego szorowania toalety szczotką i środkiem płynnym, należy albo kwiatuszka zniszczyć aby porządnie wyczyścić toaletę albo omijać okolice kwiatka ale wtedy mam wrażenie że toaleta nie jest cała należycie zdezynfekowana ;)
Nie byłam przekona do tej formy aplikacji i dzięki Samle City, które przekazało mi ten produkt do testów całkowicie zmieniłam zdanie! Przy następnej okazji z pewnością wybiorę punktowy żel 3w1. Kostki w zawieszce poszły w zapomnienie a to za sprawą higienicznej aplikacji oraz efektu działania.4 komentarze:

  1. Mnie się u nich raz udało i to tylko próbki herbat :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Stosuje od lat tego typu środki czystości do toalet i potwierdzam to strzał w dziesiątkę!

    OdpowiedzUsuń