Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 13 października 2013

Farbką malowane - Instant

Kolejny dzień i kolejna recenzja produktu z serii "dla dziecka" ;) Po pierwsze lubię obserwować córkę czy dana zabawka, kosmetyk czy produkt wzbudzi zainteresowanie mojego malucha. Dziecko niczego nie ukrywa, zawsze wyraża szczerą opinię czy konkretne zachowanie wobec nowego produktu, zabawki. Pierwsze wrażenia są bezcenne, natomiast czy dany produkt nadal będzie wzbudzał ciekawość i czy z chęcią dziecko będzie wracać do niego każdego dnia - z tym bywa różnie...
Dzisiejsza recenzja będzie dotyczyć farbek w sztyfcie, które otrzymałam na Drugim Spotkaniu Podkrakowskich Blogerek od firmy Corex.


Produkt: Play Color Kids - Farby w sztyfcie
Producent: Instant
Dystrybutor: Corex
Ilość: 6szt
Waga: 1 sztyft-10g
Cena: 19zł
 

Od producenta:
 - łatwa aplikacja bez konieczności używania wody i pędzli;
- do malowania na papierze, kartonie, drewnie, płótnie;
- nie zawiera szkodliwych substancji - bezpieczne dla dzieci;
- specjalna formuła zapewnia lekkie i płynne nanoszenie koloru oraz bardzo dobre krycie malowanych powierzchni;
- szybkoschnące, po wyschnięciu zachowują nasycony kolor i lekki połysk;
- nie kruszą się i nie odpryskują;
- w zależności od siły nakładania można uzyskać efekt woskowych kredek lub farb plakatowych;
- plastikowa oprawka chroni ręce przed pobrudzeniem;
- spieralne i zmywalne;
- dostępne 2,6 lub 12 kolorów farb w wykręcanych sztyftach;

Moja opinia:
Po drugim spotkaniu Pod Krakowskich Blogerek, gdy tylko wróciłam z córką do mieszkania, praktycznie od razu zaczęłyśmy testy. Emilka lubi kreatywne zabawy dlatego w pierwszej kolejności dorwała właśnie te farbki w sztyfcie.
Wygląd: Farbki są w formie sztyfcie, w opakowaniu znajduje się 6 sztuk o bardzo intensywnych kolorach. Każdy sztyft to 10g farby w formie zbitej. Aby wydobyć więcej farbki z opakowania należy przekręcić opakowanie podobnie jak klej w sztyfcie.


Funkcjonalność: Farbki w sztyfcie to genialny wynalazek, bo nie brudzi dziecka i całego otoczenia :) Nie wymaga wody. Córka lubi używać przeróżnych kredek, farbek, pisaków do malowania i rysowania, jednak czasem irytowało ją gdy chciała coś namalować tradycyjnymi farbkami a przy użyciu zbyt dużej ilości wody malunek rozlewał się, tworząc wodnistą plamę na kartce. Stosując te farbki w sztyfcie nie ma takiej sytuacji. Wystarczy lekki muśnięcie po kartce i rysunek powstaje w szybkim tempie. Dosłownie błyskawicznie gdyż grafit jest dość gruby więc i rysunek szybko powstaje na kartce. Farbka w ciągu 1-2min wysycha na kartce i nie rozmazuje się.
Efekt: Tak jak wszystkie matki tak i ja jestem pod wrażeniem dzieł swojego dziecka ;) Pierwszy rysunek Emilki tymi farbkami przypomina piękny ogród z jabłoniami. Jak na trzy letnie dziecko uważam że obrazek ten jest piękny. Wykonała go naprawdę samodzielnie i jestem z córci bardzo dumna. A farbki polubiłam za to, że Emilka z taką łatwością namalowała swój pejzaż.

Podsumowanie:
Zawsze będę polecać te produkty, z których jest zadowolona moja córka. Z tych farbek jak najbardziej korzystamy codziennie. Wybawiły nas z nudów podczas choroby córki, która potrafi się zająć malowaniem samodzielnie na około 30min. Co prawda malunki powstają w ekspresowym tempie a nasza lodówka jest już cała w dziełach Emilki, ale grunt to dobra zabawa!
Jestem wdzięczna firmie Corex za tak wspaniały upominek ponieważ daje dużo radości Emilce oraz mamie, bo mnie też wciągnęło...

Fotorelacja - Jak powstało dzieło Emilki wykonane farbkami w sztyfcie 9 komentarzy:

 1. Rozkoszna :) Farbki są mega fajne i sama lubię nimi malować hihi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. moje córy szaleją za nimi i praktycznie codziennie chca nimi malować

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę spory potencjał. Emilka ma zadatki na wspaniałą malarkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacja, a mała słodziutka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny rysunkek,a farbki w kredce są rewelacyjne,miałam przyjemność przetestować na naszym spotkaniu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Emilka potrafi ślicznie malować!:) niech kształci swój talent!

  OdpowiedzUsuń
 7. My też lubimy te farbki :-) są bardzo praktyczne i żadnej wody do tego nie trzeba :-)

  OdpowiedzUsuń