Łączna liczba wyświetleń

sobota, 16 listopada 2013

Akcja - Walcz z Rakiem Piersi!

Dziś chciałam Wam opisać relację z wydarzenia w którym brałam udział. Akcja - Walcz z rakiem piersi odbyła się w Amariss Medical Spa w Krakowie dnia 7 i 8 listopada 2013 roku. Dzięki współpracy Amariss Medical Spa oraz Laura Lingerie - przez dwa dni Klientki salonu kosmetycznego jaki i Panie które były tam po raz pierwszy - kształciły się z zakresu rozpoznania wczesnych zmian w piersi na specjalnych fantomach.

Każdy z fantomów piersi był inny - jedna pierś zdrowa, druga pierś z małymi guzkami czyli wczesne stadium choroby, natomiast trzecia pierś to zaawansowany nowotwór. Dodatkowo na fantomach można było zauważyć jakie zmiany zachodzą na skórze piersi i brodawkach w określonych etapach choroby. Może brzmi to strasznie ale warto było przejść takie szkolenie, dzięki temu wiem jak ta choroba wygląda i jak wyczuć zmiany we własnej kontroli piersi. Badanie na fantomach, które wyglądem i fakturą przypominały naturalne piersi były dla mnie bardzo pomocnym ćwiczeniem. Nie przypuszczałam, że guzki w piersi są aż tak twarde i nieprzyjemne w dotyku. Większość z nas unika tematu nowotworu raka piersi, nie dopuszcza myśli że akurat nas dotknie ten problem, jednak choroba jest nieprzewidywalna i warto uczestniczyć w podobnych warsztatach aby mieć świadomość czego należy szukać w piersiach, dzięki szybkiej reakcji jesteśmy w stanie wyleczyć się i zachować pierś.Panie przedstawicielki firmy Laura Lingerie nie tylko uczyły jak prawidłowo rozpoznawać zmiany w piersiach ale także udzielały fachowej porady brafittingowej. Okazuje się, że dobór bielizny jest bardzo istotny aby zachować zdrowe piersi. Piękno, zdrowie i wygoda to motyw przewodni marki Laura Lingerie. Panie ambasadorki tej firmy zorganizowały pokaz bielizny i pomogły klientkom odpowiednio dobrać biustonosz. Przyznam, że po raz pierwszy sięgnęłam po profesjonalną poradę Pani brafittierki i jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się że mam źle dobrany biustonosz. Mianowicie zawsze nosiłam rozmiar 75B a Pani Joanna dopasowała dla mnie biustonosz o rozmiarze 70E. Jest różnica, prawda? Jednak pocieszam się tym, że nie ja jedna źle dobieram bieliznę ;) Tym bardziej cieszę się, że wzięłam udział w tym wydarzeniu.

Chciałam jeszcze nadmienić kilka słów na temat firmy Laura Lingerie. Kolekcje tej firmy można nabyć tylko i wyłącznie podczas prywatnych warsztatów brafittingowych prowadzonych przez Ambasadorki Marki w zaciszu domowym, bądź w lokalnych salonach urody. Uważam, że jest to ciekawy sposób sprzedaży ponieważ dla większości Klientek zakup bielizny nie jest przyjemnym przeżyciem, a przymierzalnie sklepowe skutecznie odbierają kobietom poczucie intymności.  Amariss Medical Spa i Laura Lingerie współpracując ze sobą - stworzyli dla Klientek odpowiednią i relaksującą atmosferę. Panie które znały personel oraz teren salonu kosmetycznego czuły się swobodnie i bez pośpiechu mogły dobrać odpowiednią bieliznę oraz wziąć udział w warsztatach.Czy Wy chciałybyście wziąć udział w takich warsztatach?

W przyszłości będą organizowane podobne spotkania dlatego zachęcam wszystkie Panie aby polubiły profil na Facebook-u:  Amariss Medical Spa oraz Laura Lingerie - tam będą umieszczane informacje odnośnie takich spotkań.

Z czystym sumieniem polecam tego typu Akcje!4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Akcja przyjemna (bielizna) z pożytecznym (badanie piersi) ;)

      Usuń
  2. kurcze gdyby nie odległość to bym wpadła :-)

    OdpowiedzUsuń