Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 10 listopada 2013

Poduszka czy przytulanka?

Większość dzieci ma swoje ulubione zabawki, przytulanki, misie, podusie czy pieluszki, które wieczorem pomagają zasnąć a w ciągu dnia służą podczas zabawy. Taką właśnie przytulanką dla mojej córki jest podusia Peppa, którą otrzymaliśmy na drugim spotkaniu Podkrakowskich Blogerek od Pani Bogusi właścicielki profilu na Facebooku - Przytulanki/Poduszki.Podusia jest prostokątna wykonana z materiałów bardzo przyjaznych dla dziecka - z przodu błękitna bawełna z tyłu miluśki, czerwony polar.Wkład równie miękki dzięki czemu podusia jest wygodna. Wyprana zachowuje swój kształt i kolory. Jest solidnie wykonana, nie pruje się.
 Moja Emilka jest wielką fanką Peppy, więc gdy tyko zobaczyła asortyment u Pani Bogusi bez wahania wybrała właśnie ten model! Powiem Wam szczerze, że dla mnie postać z bajki Świnka Peppa jest po prostu brzydka, więc będę z wami uczciwa i przyznam, że i aplikacja świnki na poduszce mnie nie urzekła... ale w tym przypadku testerką jest moja córcia i widząc jej zachwyt nad podusią i codzienne przytulanie wiem, że Peppa przypadła jej bardzo do gustu. O to właśnie chodzi, Emilce podusia się podoba i to jest najważniejsze. Co prawda nie śpi na niej, gdyż córka zasypia na całkiem płaskich poduszkach ale przytulanka znajduje się tuż obok Emilki, która często zasypia wtulona w Peppę.


Czy polecam taką oryginalną podusię? Zdecydowanie tak, dlatego, że wspieram osoby które wykonują rękodzieło, sama trochę tworzę, więc wiem ile serca, czasu i cierpliwości wkładają artyści w swoje projekty. Pani Bogusia oprócz tego iż szyje z wyobraźni jest także otwarta na wszelkie propozycje co do projektów przytulanki wymyślonych ze strony rodziców lub dziecka.
Jeśli chcecie zamówić podobną podusie jako prezent dla swojego dziecka - zapraszam na profil na FB - Przytulanki/Poduszki, tam możecie skontaktować się z autorką tych prac.

Tutaj kilka propozycji Przytulanek/Poduszek ;)
4 komentarze: