Łączna liczba wyświetleń

środa, 13 listopada 2013

Maxi zabawa z kolorowymi rybkami!

Kolejną ciekawą zabawkę jaką otrzymałyśmy z córcią do testowania jest Układanka z magnesami-łowienie rybek. Na Drugim spotkaniu Pod Krakowskich Blogerek, każda z uczestniczek otrzymała od sklepu maxizabawa.pl różne zabawki do testowania. Nam właśnie przypadły Rybki, z czego bardzo się cieszymy, a dlaczego? Przeczytaj post ;)

http://www.maxizabawa.pl/

Produkt: Układanka z magnesami - łowienie. Rybki
Producent: small foot design
Dystrybutor: maxizabawa.pl
Wymiary: 29cm x 21cm
Cena: 28zł


  
Od producenta:
Ciekawa układanka z morskimi zwierzętami. Nowością jest opatrzenie poszczególnych elementów magnesami, które pozwalają maluchom umieszczać zwierzątka w układance za pomocą specjalnych wędek. Dzięki temu zabawa szybko się nie znudzi.

Moja opinia:
Moja córka ma 3 latka i gdy tylko zobaczyła kolorowe rybki z wędkami od razu zabrała się za zabawę. Z uśmiechem na twarzy łowiła rybkę za rybką, a radość nie znikała jej z twarzy. Z zaangażowaniem manewrowała wędką aby jej koniec trafił na magnes przytwierdzony do każdej z rybek i innych wodnych zwierząt. Czar prysł gdy wszystkie elementy zostały złowione a córcia nie potrafiła poukładać rybek tak samo jak były rozmieszczone na początku. Przyznam, że i ja miałam z tym problem bo do zabawki nie było dołączonej żadnej kartki, która byłaby pomocna w układaniu rybek na miejsce - to takie jakby puzzle ale bez wzoru. Nie było to łatwe, trochę się namęczyłyśmy ale w końcu udało nam się poukładać rybki tak jak należy. Za każdym następnym razem było łatwiej, zarówno ja jak i córcia zapamiętałyśmy jaki układ był rybek i rozmieszczanie ich na planszy nie było już takie trudne.
Teraz stwierdzam, że Układanka z magnesami -  Rybki, to nie tylko świetna zabawa podczas ich łowienia ale także układanka, która świetnie ćwiczy pamięć! Minął już 1,5 miesiąca od kąt otrzymaliśmy Rybki od sklepu maxizabawa.pl i nadal cieszą się wielkim zainteresowaniem Emilki. Popieram takie zabawki, którymi dziecko może bawić się samo jak i z rodzicem czy kuzynem ;) Do tego wykonane z drewna!
8 komentarzy:

 1. No świetne. Pamiętam jak miałam takie rybki na magnes gdy byłam mała. Tylko, że tamte były usytuowane na podstawce która dodatkowo się ruszała !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, ja też takie miałam i moja córcia też teraz takie ma. Ale te powyżej cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem!

   Usuń
  2. Potwierdzam Szymek chciał je Emilce zabrać do domu :) Super zabawa :)

   Usuń
 2. A ja miałam takie co w wannie się łowiło hi,hi fajna zabawa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale świetne!Sama bym się pobawiła! ;-D

  OdpowiedzUsuń